Intencje Mszy Świętych

w dniach: 30 listopada 2020 - 6 grudnia 2020

Poniedziałek

6:30

  1. + Tomasza Przydzielskiego od cioci Zofii Mądro(greg.)
  2. O Boże bł. i potrzebne łaski dla Małgorzaty, Seweryna, Ksawerego i Marlenki
  3. O potrzebne łaski, Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Krystyny

17:00

  1. + Stanisława Baniaka w r. śm.

Wtorek

6:30

  1. + Irenę Piotrowską od rodziny Janiny, Ireny i Alfreda Zagórskich (greg.)
  2. + Kazimierza Kusibaba w 30 dz. po śm. od córki Małgorzaty z rodziną
  3. + Stanisława Czerneckiego od rodziny Kopalów i Świętoniów (poza parafią)

17:00

  1. +Ewę Urban od męża Janusza z rodziną
Środa

6:30

  1. +Romualda Markulisa i zmarłych z rodziny Markulisów
  2. + Władysława Ziębe od siostrzenicy Renaty z rodziną
  3. + Henryka Kurdziela w 7 dz. po śm. od mamy i siostry z rodziną

17:00

  1. + Irenę Piotrowską od Elżbiety i Tadeusza Tatar (greg.)
Czwartek

6:30

  1. + Irenę Piotrowską od rodziny Korbut (greg.)
  2. + Stanisława Czerneckiego od Heleny i Józefa Grabiec
  3. W int. Wojtusia o szczęśliwą operację od babci

17:00

  1. + Alfreda Kopalę w r. śm.
Piątek

6:30

  1. + Leokadię Długosz w r. śm. z int. męża
  2. ++ Ludwikę i Władysława Pociasków

17:00

1.+ Irenę Piotrowską od Szczerbińskich z Nagawczyny (greg.)

Sobota

6:30

  1. + Irenę Piotrowską od rodziny Olechów z Nagawczyny (greg.)
  2. + Stanisława Blicharza w 32 r. śm. ze wsp. córki oraz rodziców i teściów
  3. + Kingę Bonar w 30 dz. po śm. od rodziców
Niedziela

7:00

  1. + Emila Ziębe z ok. imienin

9:00

  1. ++ Stanisławę i Bolesława Szlachtów ze wsp. Anny, Katarzyny, Antoniego i Władysława

11:00

  1. +Michalinę Gwóźdź w 4 r. śm. i + Władysława od córki z rodziną oraz zmarłego męża + Stanisława Dykasa

16:00

  1. + Irenę Piotrowską od Małgorzaty i Grzegorza Warchoł (greg.)

Poza parafią

+ Władysław Zięba

  1. Od Marii i Stanisława Pociask
  2. Od pracowników syna Andrzeja
  3. Od pracowników syna Andrzeja
  4. Od koleżanek i kolegów syna Krzysztofa z pracy
  5. Od rodziny Artura i Moniki Rybak
  6. Od Zarządu i pracowników firmy Tabor Rail Sp.Z o.o.
  7. Od Zarządu i pracowników firmy Tabor Rail Sp.Z o.o.
  8. Od Ireny Mazur
  9. Od Adriana Kruk z rodziną
  10. Od Arkadiusza Kruk z rodziną
  11. Od Krzysztofa Kruk z rodziną
  12. Od sąsiadów Kopalów
  13. Od rodziny Marszałków z Pustkowa
  14. Od rodziny Więcków ze Straszęcina
  15. Od Jerzego Michałka z rodziną z Pustkowa
  16. Od Heleny Krasoń
  17. Od rodziny Panków z Latoszyna
  18. Od rodziny Sroków z Ropczyc
  19. Od kolegów syna Andrzeja z OSP Pustynia
  20. Od kolegów syna Andrzeja z OSP Pustynia
  21. Od kolegów syna Andrzeja z OSP Pustynia
  22. Od kolegów syna Andrzeja z OSP Pustynia
  23. Od OSP Dębica – Kędzierz
  24. Od Wójta i kierownictwa UG Dębica
  25. Od OSP Pustynia
  26. Od OSP Pustynia
  27. Od OSP Pustynia
  28. Od Komendanta Zarządu Gminnego OSP Dębica
  29. Od rodziny Ciszków
  30. Od Danuty i Piotra Sumień
  31. Od OSP Nagawczyna
  32. Od Doroty Klimek z rodziną
  33. Od chrześnicy Agaty z rodziną
  34. Od Magdaleny i Witolda Dybowskich
  35. Od Joanny i Krzysztofa Mrozowskich
  36. Od Krzysztofa i Joanny Zięba
  37. Od rodziny Urzędowskich
  38. Od Agnieszki i Dariusza Czerneckich
  39. Od Zbigniewa Raka z rodziną
  40. Od Magdaleny Milas z rodziną

+ Jerzy Wójcik

  1. Od Moniki i Łukasza Biziuk
  2. Od Pauliny i Dominika Mądro
  3. Od znajomych córki Martyny
  4. Od Lucyny Kalita
  5. Od koleżanek i kolegów córki Martyny z Gimnazjum
  6. Od Justyny i Grzegorza Grabców
  7. Od Józefa Paska
  8. Od Adama i Katarzyny Wójcik z Głobikówki
  9. Od Bożeny i Leszka Burek
  10. od koleżanek i kolegów syna z Gimnazjum
  11. Od kolegów syna Mateusza ze Szkoły Średniej z ZSZ nr w Dębicy
  12. Od chrześniaka Łukasza
  13. Od OSP w Kozłowie
  14. Od Adriana Wodzisz z rodziną
  15. Od szwagierki Lucyny z mężem i Natalią Wodzisz
  16. Od rodziny Anny i Grzegorza Świdrów
  17. Od brata Józefa z żona
  18. Od chrześnicy Iwony Wójcik
  19. Od Marty i Sławomira Kaczor
  20. Od Lucyny i Wiesława Gancarz z rodziną
  21. Od Marty i Bogusława Wójcik
  22. Od kolegów Mateusza – Jakuba i Tomasza Sobuś
  23. Od Krystyny Wójcik
  24. Od Wioletty i Wioletty Kubalica z rodziną
  25. Od Teresy i Zbigniewa Kwiczala z rodziną
  26. Od rodziny Wójcików i Zimoniów
  27. Od OSP w Pustyni
  28. Od wychowawcy i uczniów kl. III TCHŻ
  29. Od wychowawcy i uczniów kl. III TCHŻ
  30. Od pań i dzieci z Grupy Przedszkolnej wnuczki Patrycji
  31. Od opiekunki medycznej Renaty Królikowskiej
  32. Od Cecylii Zaworskiej, Anny i Mariusza Siechowskich
  33. Od współpracowników wydziału W-40 Wytwórni Urządzeń Chłodniczych PZL Dębica
  34. Od współpracowników wydziału W-40 Wytwórni Urządzeń Chłodniczych PZL Dębica
  35. Od współpracowników wydziału W-40 Wytwórni Urządzeń Chłodniczych PZL Dębica
  36. Od współpracowników wydziału W-40 Wytwórni Urządzeń Chłodniczych PZL Dębica

2019, Parafia Świętego Stanisława w Pustyni.