6 Niedziela Wielkanocna - 17.05.2020

1. Przeżywamy 6 Niedzielę Wielkanocną. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę modlić się będziemy o dobre urodzaje i za kraj głodujące.
  3. W środę po Mszy św. i po nabożeństwie majowym spotkanie rodziców dzieci klas trzecich przygotowujących się przyjęcia I Komunii św. Spotkanie dotyczy I Komunii św. dlatego bardzo proszę o obecność przynajmniej jednego rodzica na tym spotkaniu.
  4. W piątek rozpoczęcie nowenny do Ducha Świętego.
  5. W ubiegłą niedzielę na inwestycje prowadzone w naszej parafii i na utrzymanie kościoła zebraliśmy 19.590 złotych. Bóg zapłać wszystkim za te ofiary jak również te, które wpłynęły na nasze konto parafialne.
  6. Dziękuję Pani Sylwii za wysprzątanie naszego kościoła. Bóg zapłać. Pragnę również gorąco podziękować pewnej rodzinie z Pustyni za pomoc przy pracach porządkowych przy kościele i plebani. Bóg zapłać.
  7. Od dzisiejszej niedzieli władze państwowe zwiększyły ilość osób mogących uczestniczyć w kościele we Mszy świętej. W naszej świątyni może uczestniczyć 70 osób. Są jeszcze wolne miejsca w naszym kościele na Mszę św. o godz. 9.00, 11.00 i 16.00. Zapraszamy do fizycznego uczestnictwa we Mszy św. I tu taka gorąca prośba by wystawione w przedsionku kościoła zawieszki, nie zabierać do swoich domów, ale wychodząc z kościoła pozostawić na stoliku. Ilość zawieszek jest dostosowana do ilości osób, które mogą przebywać w naszym kościele. Jeśli ktoś zabierze zawieszkę do domu, to tym samym pozbawia kogoś miejsca a zarazem uczestnictwa we Mszy św. w kościele.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym, który jest wystawiony za ławkami z tyłu kościoła, możemy przeczytać jak niewiele brakowało, a Jan Paweł II by się nie narodził. W zakrystii jest również do odebrania prenumerata Promyczka Dobra.
  9. Intencje Mszy św. na ten tydzień zamieszczone są na naszej stronie parafialnej oraz wywieszone w gablocie przed kościołem.