Ogłoszenia Parafialne - 3.01.2021

2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim

  1. Przeżywamy 2 Niedzielę po Narodzeniu Pańskim. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na cele diecezjalne.
  2. W poniedziałek na Mszę św. kolędową o godz. 17.00 pragniemy zaprosić mieszkańców: Kędzierza, ul. Świętosława, Wierzbowej i Wiśniowej.
  3. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. w naszej parafii będą sprawowane o godz. 7.00, 9.00, 10.00, 11.00 i 16.00. Bardzo prosimy, by swój udział we Mszy św. zgłaszać w zakrystii lub telefonicznie.
    Po każdej Mszy św. poświęcenie złota, kadzidła i kredy. Po Mszy św. o godz. 11.00 Adoracja Żłóbka. Zapraszamy do niej szczególnie dzieci. Jest to również Dzień Diecezjalnego Dzieła Misyjnego i Misyjny Dzień Dziecka. Składka przeznaczona jest na Fundusz Misyjny.
  4. W Czwartek – I czwartek miesiąca. Modlić się będziemy w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Po Mszy św. Adoracja i Godzina Święta. Zapraszamy do tej modlitwy całą wspólnotę parafialną
  5. W przyszłą niedzielę – Święto Chrztu Pańskiego. Zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. Po Mszy św. porannej zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet i mężczyzn.Ofiary składane w tym dniu przeznaczone są na prowadzone inwestycje w naszej parafii.

2019, Parafia Świętego Stanisława w Pustyni.