OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 26.09.2021 r.

26 Niedziela zwykła

Przeżywamy 26 Niedzielę Zwykłą. Niedzielę Synodalną. Od piątku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Sprawowane one będą od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św., a w sobotę po rannej Mszy św. Zachęcamy do licznego udziału w tym nabożeństwie. Pragniemy również poinformować, że od października do maja, Msze św. wieczorne będą sprawowane o godz. 17.00.

Wspomnienie tygodnia:

Poniedziałek – św. Wincentego ὰ Paulo

Wtorek – św. Wacława

środa – Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

Czwartek – św. Hieronima

Piątek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus

Sobota – św. Aniołów Stróżów

  1. W środę o godz. 17.00 spotkanie aspirantów. Serdecznie zapraszamy chętnych chłopców z całej naszej parafii – również i tych, którzy chodzą do Szkoły Podstawowej w Dębicy – do wstąpienia w szeregi ministrantów naszej parafii. Na Mszę św. i spotkanie zapraszamy uczniów klas 8 przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  2. W piątek – I piątek miesiąca. Modlić się będziemy w intencji misji św. Ofiary składane w tym dniu przeznaczone są na cele misji. Rano od godziny 8.00 udamy się z posługą sakramentalną do chorych. Przed Mszą św. wieczorną od godz. 16.00 możliwość skorzystania ze spowiedzi św.
  3. W sobotę – I sobota miesiąca. Po Mszy św. porannej nabożeństwo I sobotnie oraz modlitwa różańcowa, którą poprowadzi Róża Nawiedzenia św. Elżbiety matek z Kędzierza. Zapraszamy.
  4. W przyszłą niedzielę – I niedziela miesiąca. Składka przeznaczona na cele diecezjalne do dyspozycji ks. Biskupa.
  5. Dziękuję rodzinom naszej parafii za przystrojenie ołtarzy oraz złożone ofiary na środki czystości. Bóg zapłać. W przyszłą sobotę do przystrojenia ołtarzy prosimy:
  • Główny: Od rodziny Bogusławy i Krzysztofa Berczyków do Anny i Stanisława Giełbagów.
  • Serca PJ: od rodziny Stanisława Trojana do Eweliny Żak.
  • M.B. Częstochowskiej: od rodziny Krystyny Kuliczkowskiej do Danuty Cielak.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać m.in. o Romach, z którymi spotkał się papież Franciszek w czasie swojej pielgrzymki na Słowację. W zakrystii można nabywać kalendarze rolnicze oraz kalendarze ścienne.

Intencje Mszy św. na ten tydzień wywieszone są w gablocie przed kościołem oraz zostaną zamieszczone na naszej stronie parafialnej.

2019, Parafia Świętego Stanisława w Pustyni.