OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 22.08.2021 r.

21 Niedziela zwykła

Przeżywamy 21 Niedzielę zwykłą. W tym tygodniu wspominamy:

Wtorek: święto św. Bartłomieja, Apostoła

Czwartek: Uroczystość NMP Częstochowskiej

Piątek: św. Moniki

Sobota: św. Augustyna, bp. i dok. Kośc.

W sklepach na terenie naszej parafii: Lewiatan, SPAR i Delikatesy Centrum do soboty włącznie przeprowadzana będzie zbiórka żywności i środków czystości w ramach pomocy Polakom na Ukrainie. Zebrane dary zostaną przekazane do domu dziennego pobytu dzieci. Gdyby ktoś posiadał niepotrzebne już wózki inwalidzkie i sprzęt służący osobom niepełnosprawnym, można będzie je składać w godzinach od 8:00 – 10:00 na parkingu przy kościele w sobotę. Bóg zapłać za wszelką pomoc.

Dziękuję rodzinom naszej parafii za przystrojenie ołtarzy. Bóg zapłać. W przyszłą sobotę do przystrojenia ołtarzy prosimy:

  • Główny: Od rodziny Aliny i Tomasza Niedbalec do Wiesławy i Zbigniewa Koziarów
  • Serca PJ: od rodziny Anny Kosela do Grażyny Jedynak.
  • M.B. Częstochowskiej: od rodziny Marii Moraniec do Renaty Kukułki.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym warto przeczytać między innymi o zmarłym arcybiskupie Henryku Hoserze oraz o tym, jak skutecznie przekazywać wiarę w rodzinie.

Intencje Mszy św. na ten tydzień wywieszone są w gablocie przed kościołem oraz zostaną zamieszczone na naszej stronie parafialnej.

Wszystkim parafianom oraz przybyłym gościom do naszej wspólnoty parafialnej życzymy dobrego wypoczynku podczas wakacji i urlopów. Szczęść Boże.

2019, Parafia Świętego Stanisława w Pustyni.