Ogłoszenia Parafialne - 21.02.2021

1 Niedziela Wielkiego Postu

1. Przeżywamy 1 niedzielę Wielkiego Postu. O godz. 15.00 Gorzkie Żale wraz z kazaniem pasyjnym a bezpośrednio po nich Msza św. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na WSD w Tarnowie.
  2. We wtorek o godz. 16.00 zbiórka aspirantów i ministrantów.
  3. W Czwartek po Mszy św. wieczornej zbiórka lektorów.
  4. W piątek o godz. 16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci i starszych a o godz. 19.00 dla młodzieży i tych wszystkich którzy nie mogą przyjść wcześniej z powodu pracy. Serdecznie zapraszamy.
  5. W przyszłą niedzielę Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Zbiórką do puszek, będzie można wesprzeć Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes.
  6. W ubiegłą niedzielę na prowadzone inwestycje w naszej parafii zebraliśmy łącznie z przelewami na konto parafialne 16.145 zł. Bóg zapłać wszystkim za te ofiary.
  7. Dziękuję Pani Sylwii za wysprzątanie naszego kościoła. Pragnę również przypomnieć, że przez okres Wielkiego Postu nie stroimy kościoła kwiatami.
  8. Od następnej niedzieli po Mszach św. będzie można nabywać świece „paschaliki” i baranki wielkanocne przygotowane przez Caritas. Ofiara składana przy okazji nabywania baranków i paschalików małych wynosi co najmniej 6 zł., ofiara za baranki średnie 10 zł., a ofiara za paschaliki duże 12 zł.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym m.in. początek rekolekcji wielkopostnych pod hasłem: „Któryś za nas cierpiał”. W zakrystii jest do odebrania nowa prenumerata: Promyczek Dobra.
  10. Intencje Mszy św. na ten tydzień wywieszone są w gablocie przed kościołem oraz zostaną zamieszczone na naszej stronie parafialnej.