Ofiarowanie Pańskie
Przeżywamy 4 Niedzielę zwykłą – Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Dzisiejsza składka przeznaczona jest zakony klauzurowe w naszej diecezji. Bóg zapłać.
Modlić się będziemy w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Po Mszy św. wieczornej Adoracja i Godzina Święta.
Główny: od rodziny Jadwigi Kowalczyk do Haliny Matrejek
Serca PJ: Brzeźnica ul. Zaborowie: od rodziny Joanny i Andrzeja Wilczyńskich do Janiny Pietrucha
M.B. Częstochowskiej: od rodziny Janiny Ziemińskiej do Joanny Orlik
Zwracamy się z serdeczną prośbą i apelem do wszystkich, którzy składają zeznania podatkowe o przekazanie w tym roku 1,5% należnego podatku na cele realizowane przez Caritas Diecezji Tarnowskiej.
Na stronie internetowej Caritas naszej diecezji znajduje się nadal bezpłatny program do wypełniania zeznań podatkowych. Zachęcamy gorąco do skorzystania z niego oraz wsparcia w ten sposób dzieł miłosierdzia prowadzonych przez naszą diecezjalną Caritas.
Informacja
Niepubliczne Przedszkole „Tęczowa Kraina” w Pustyni informuje, że nabór na nowy rok przedszkolny 2025/2026 rozpoczyna się 3.02.2025 r. i trwa do 14.02.2025 r. Karty zgłoszeń dostępne są w sali przedszkola u Pani Marioli. Serdecznie zapraszamy.
Na stoliku za ławkami są małe karteczki z imionami młodzieży naszej parafii przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zachęcamy do zabrania takiej karteczki na której jest wypisane imię i nazwisko kandydata i do modlitwy w jego intencji do 8 marca, aby jak najowocniej przygotował się do przyjęcia tego sakramentu.