OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 11.07.2021 r.

XV Niedziela Zwykła

Przeżywamy 15 Niedzielę Zwykłą. Dzisiejsze ofiary składane na tacę przeznaczone są na prowadzone inwestycje w naszej parafii. Bóg zapłać za te ofiary.

Wspomnienie tygodnia:

• poniedziałek: św. Brunona, bp. i męcz.
  • wtorek: św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, patronów diecezji
  • czwartek: św. Bonawentury, bp i dok. Kość.
  • piątek: NMP z Góry Karmel.
  1. We wtorek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo i procesja fatimska. Zapraszamy do udziału w tym nabożeństwie.
  2. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na WSD w Tarnowie.
  3. Dziękuję rodzinom naszej parafii za przystrojenie ołtarzy. Bóg zapłać. W przyszłą sobotę do przystrojenia ołtarzy prosimy:
  • Główny: Od rodziny Zofii Zboźniak do Zofii i Bogusława Szczęśniaków.
  • Serca PJ: od rodziny Krystyny Skowron do Barbary Czerniak.
  • M.B. Częstochowskiej: od rodziny Bronisławy Szczerba do Wandy Kruszyńskiej.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym warto zwrócić uwagę na teksty poświecone relacjom pomiędzy Izraelem a Polską w kontekście ostatniej nowelizacji Kodeksu postępowania administracyjnego.

W tym tygodniu z naszej wspólnoty odszedł do wieczności: + Igor Pietrucha. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu…