OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 04.07.2021 r.

14 Niedziela Zwykła

  1. Przeżywamy 14 Niedziela Zwykła. Niedzielę Adoracyjną. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele diecezjalne. Bóg zapłać za te ofiary.
  2. Wspomnienie tygodnia: Wtorek: bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy. Czwartek: św. Jana z Dukli, kapł.
  3. Wychodząc z kościoła ofiara do puszek wspieramy poszkodowanych przez trąbę powietrzną i gradobicie. Bóg zapłać za te ofiary.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet i mężczyzn. Ofiary składane na tace w tym dniu, przeznaczone zostaną na prowadzone inwestycje w naszej parafii.
  5. Dziękuję rodzinom naszej parafii za przystrojenie ołtarzy. Bóg zapłać. W przyszłą sobotę do przystrojenia ołtarzy prosimy:
  • Główny: Od rodziny Małgorzaty i Bogdana Mazurów do Barbary i Zbigniewa Rybów.
  • Serca PJ: od rodziny Doroty Golonki do Joanny Sieradzkiej.
  • M.B. Częstochowskiej: od rodziny Zofii Głogowskiej do Danuty Migała.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym można przeczytać m.in. o niezwykłym charyzmacie wspólnoty zakonnej Małych Braci Baranka. W zakrystii jest do odebrania nowy „Rycerz Niepokalanej”. Intencje Mszy św. na ten tydzień wywieszone są w gablocie przed kościołem oraz zostaną zamieszczone na naszej stronie parafialnej. Poza parafią będą sprawowane Msze św. za śp. Renatę Szeremeta. Zamieszczone są one również na stronie parafialnej.

W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszła do wieczności: + Helena Skowron. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu…

2019, Parafia Świętego Stanisława w Pustyni.