Niedziela Miłosierdzia Bożego - 11.04.2021 r.

II Niedziela Wielkanocy

  1. Przeżywamy 2 Niedzielę Wielkanocy – Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Przed Mszą św. o godz. 16.00 wspólnie odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego. Ofiary składane na tacę, przeznaczone są na prowadzone inwestycje w naszej parafii. Wychodząc z kościoła, ofiarą do puszek wspieramy dziś w całej Polsce Caritas diecezjalne. Bóg zapłać wszystkim za te ofiary.
  2. We wtorek na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami.
  3. Przyszła Niedziela – Niedziela Biblijna.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym polecamy szczególnie załączony dodatek: obrazek z wizerunkiem Najświętszego Serca Jezusa oraz aktem osobistego poświęcenia się NSPJ. Na stoliku za ławkami z tyłu kościoła jest również obrazek Jezusa Miłosiernego. Można go sobie zabrać do domu i wspólnie w domu odmówić w dniu dzisiejszym koronkę do miłosierdzia Bożego.
  5. Intencje Mszy św. na ten tydzień wywieszone są w gablocie przed kościołem oraz zostaną zamieszczone na naszej stronie parafialnej.

W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: + Helena Darłak. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie…

2019, Parafia Świętego Stanisława w Pustyni.