3 Niedziela Wielkanocna - 18.04.2021r

Niedziela biblijna

1. Przeżywamy 3 Niedzielę Wielkanocną – Niedzielę Biblijną. Rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Postarajmy się w tym tygodniu sięgnąć do Pisma Świętego i wraz z całą rodziną przeczytać choć krótki fragment Pisma Świętego.
  2. W Piątek – uroczystość św. Wojciecha BP i Męczennika
  3. Przyszła Niedziela to Niedziela Kapłańska. Światowy Dzień Modlitw o powołania. Ofiary składane w tym dniu przeznaczone będą na WSD w Tarnowie.
  4. W ubiegłą niedzielę na prowadzone inwestycje w naszej parafii zebraliśmy łącznie z przelewami na konto parafialne 15.395 zł. Bóg zapłać wszystkim za te ofiary.
  5. Dziękuję rodzinom naszej parafii za przystrojenie ołtarzy kwiatami oraz złożone ofiary na kwiaty. Bóg zapłać. W przyszłą sobotę do przystrojenia ołtarzy prosimy:
  • Główny: Od rodziny Marty i Bogusława Wójcików do Bożeny i Marka Jaroszów.
  • Serca PJ: od rodziny Lidii Żak do Jolanty Stachnik.
  • M.B. Częstochowskiej: od rodziny Janiny Ciołek do Małgorzaty Markowskiej.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać o realizowanym w Polsce, a wyjątkowym w skali światowej projekcie rehabilitacji osób, które przeszły COVID-19.